Wystartowały zapisy do Nocnego Biegu Świętojańskiego z PKO Bankiem Polskim.

Bieg Europejski odbył się niecały tydzień temu. Jeszcze nie wszyscy doszli do siebie, jeszcze nie wszystkich przestały boleć nogi … a już pora na kolejną część PKO Grand Prix Gdyni 2015. Nocny Bieg Świętojański z PKO Bankiem Polskim wystartuje w nocy z 19 na 20 czerwca – jednak zapisać możecie się już teraz!

Zapisy potrwają do 8 czerwca 2015 roku, godz. 23:59. Nie trzeba się śpieszyć. Ja spróbowałem, ale jak na razie nie udało mi się zapisać. Prawdopodobnie sporo ludzi już czekało na ten moment (!?!) i łącza internetowe po prostu się zapychają. Opłata startowa pozostaje bez zmian i wynosi 30 zł.

Trzeci bieg cyklu organizowany jest z okazji święta ulicy Świętojańskiej, reprezentacyjnej arterii Gdyni.

Jest to jedna z najważniejszych ulic naszego miasta – mówi Marek Łucyk, dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu – Zależy nam, aby najbliższym biegiem uhonorować to szczególne miejsce – dodaje.

Popularna Świętojańska jest częścią trasy Nocnego Biegu Świętojańskiego z PKO Bankiem Polskim. Oznacza to, że wszyscy biegacze, którzy wezmą udział w wydarzeniu, będą mogli podziwiać ją w całej – rozświetlonej – okazałości.

Ważna informacja dla miłośników koszulek biegowych – w tym roku będą one wręczane biegaczom podczas Biegu Niepodległości z PKO Bankiem Polskim. Warto poczekać, gdyż posłużą one… do stworzenia największej flagi Polski, jaką kiedykolwiek widziała Gdynia! Jestem ciekawe co to za atrakcję zafunduje nam organizator.

Zapisy na Nocny Bieg Świętojański z PKO Bankiem Polskim dostępne są w Profilu Zawodnika wydarzeń organizowanych przez Gdyńskie Centrum Sportu. Kliknij i przejdź na stronę profilu zawodnika.

A tak to wyglądało rok temu.

Brałem udział w tym biegu. Świetna atmosfera. Inne, nowe dla mnie doświadczenie. Było ekstra! Teraz też pobiegnę. Do zobaczenia na trasie.