Patriotyczna koszulka termoaktywna z firmy Surge Polonia.

Szukając patriotycznej koszulki nadającej się również do biegania natrafiłem na firmę Surge Polonia. Czarne Diabły, Dywizjon 303, Miś Wojtek, Husarz czy Żołnierze Wyklęci. To tylko kilka z historycznych motywów, które pojawiły się na koszulkach i bluzach Surge Polonia. A co właściwie oznacza nazwa Surge Polonia?

– „Surge Polonia” (Powstań Polsko) to hasło, które było umieszczone na sztandarze 1 Samodzielnej Brygady Spadochronowej dowodzonej przez gen. Stanisława Sosabowskiego – patrona naszej marki – mówi Mateusz Staroń.

Od ponad roku jestem posiadaczem czerwonej koszulki termicznej ze wzorem orła. Używam jej podczas najważniejszych biegów i zawodów. Jestem dumny z tego, że ją noszę. Zakładając ją, w pewien sposób okazuję swój patriotyzm. Cieszę się, że coraz częściej mijam innych biegaczy z podobnych koszulkach i bluzach.

Główne zalety koszulek termoaktywnych firmy Surge Polonia to:

  • termoaktywny, elastyczny materiał,
  • nieścieralny nadruk sublimacyjny,
  • odblask Surge na prawym obojczyku,
  • płaskie, termotransferowe metki,
  • niedrażniące, płaskie szwy.

Tak jak pisałem wcześniej mam tą koszulkę już ponad rok czasu. Gdybym pokazał ją komuś obcemu, prawdopodobnie pomyślałby, że jest to nowa koszulka. Nie widać na niej żadnych śladów użytkowania. A użytkowałem ją zarówno w prażącym słońcu jak i w deszczu. Nadruk w dalszym ciągu wygląda tak jak wyglądał zaraz po rozpakowaniu. Miły w dotyku materiał (90% poliester / 10% elastan) daje uczucie delikatnego chłodu podczas użytkowania, co jest dodatkowym plusem podczas biegów w cieplejsze dni. Pot jest bardzo dobrze odprowadzany na zewnątrz, gdzie paruje. Nigdy nie miałem uczucia biegu w ciężkiej i mokrej koszulce. Spełnia one wszystkie swoje zadania.

Walka z samym sobą, ciągłe samodoskonalenie, dążenie do upragnionego celu – to wyzwania każdego sportowca. Niech biało-czerwone barwy i symbol orła motywują Cię do dawania z siebie jeszcze więcej. Na treningu, sparingu czy na zawodach, na macie, parkiecie czy bieżni, zawsze walcz do końca, zawsze godnie reprezentuj Polskę.

Jestem naprawdę bardzo zadowolony z zakupu tej koszulki. Niewykluczone, że niedługo nabędę kolejną, w innym wzorze.

 

 

Dodam, że w ofercie firmy Surge Polonia znajdziecie nie tylko koszulki sportowe. Są tam też zwykłe koszulki bawełniane, bluzy z kapturami, czapki. Ostatnio pojawiły się też paski do spodni i torby. Wszystkie produkty oczywiście ozdobione są symbolami patriotycznymi.

Gorąco polecam!