Top Menu

Obiecywałem, obiecywałem. No i stało się. Dzisiaj, w samo południe, ruszyły zapisy do drugiej edycji Amber Expo Półmaraton Gdańsk. O godzinie 12:01:33 byłem już zapisany i miałem potwierdzoną płatność. Tak więc stało się. Za 223 dni i około 15 godzin wystartuję w gdańskim półmaratonie. Będzie to mój debiut na tym dystansie.

Potwierdzenie startu

Myślę, że z przebiegnięciem 21 kilometrów nie będę miał problemu. Kilka razy, w ramach niedzielnych wybiegań, zaliczałem już podobne odległości. Ten bieg będzie pierwszym oficjalnym. Żeby nie było zbyt łatwo będę chciał złamać 2 godziny.

Pozostało mi ok. 7 miesięcy. Chęci i zapał są. Baza była budowana całą zimę. Oby tylko nie przytrafiła się żadna kontuzja. Dam radę! Relacje z moich przygotowań już wkrótce.

About The Author

W połowie roku 2013 znajomy namówił mnie na bieganie. Na początku były starty w sobotnich biegach Parkrun. W lutym 2014 roku miałem swój debiut w oficjalnym starcie na 10 km (Bieg urodzinowy, Gdynia). I tak zaczęło się moje uzależnienie od biegania, w którym siedzę do dzisiaj.

Close